Úvodní stránka 30 TÉMA 30 Doprava 30 Jakou barvu bude mít nová lávka pro pěší na Rajské zahradě? Hlasování do konce srpna 2022
https://portalprazana.cz/prihlaseni

Jakou barvu bude mít nová lávka pro pěší na Rajské zahradě? Hlasování do konce srpna 2022

Praha připravuje stavbu nové lávky pro pěší, která propojí stanici Rajská zahrada s nově vybudovanou železniční zastávkou.
Magistrát nyní vyhlásil výběrové řízení na zhotovitele lávky a technický dozor stavebníka.

Pražané mohou v průběhu celého srpna hlasovat na Portálu Pražana, jakou výslednou barvu ocelová lávka bude mít. Hlasování je možné po přihlášení do Portálu Pražana pomocí Identity občana (například prostřednictvím bankovní identity, NIA ID nebo mobilním klíčem eGovernmentu), případně datovou schránkou.

Více informací o možnostech přihlášení je k dispozici na portalprazana.cz/jak-se-prihlasit.

TZ Adama Scheinherra, náměstka pražského primátora
ze 4. 8. 2022 ZDE.

Podrobnosti o uživateli Zita Kazdová

MUDr. Zita Kazdová dobrovolnice v neziskovém sektoru, původní povolání stomatolog Přemýšlejme globálně, čiňme se lokálně – naše okolí i svět zázračně prokouknou!

Odeslat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Fakt, že se budeme mít hůř, není důvod k panice, ale výzva k diskuzi. A dělá každý z nás na svém místě to, co může a co udělat má?

„… Když v roce 1940 vláda Jeho Veličenstva Jiřího VI musela zavést přídělový systém a řadu úsporných opatření, patřilo mezi ně i razantní snížení dodávek plynu, uhlí a teplé vody ...