Úvodní stránka 30 OBČANSKÁ SPOLEČNOST 30 Co dělat v létě? Pomáhat krajině! Prázdninové nabídky Hnutí Duha

Co dělat v létě? Pomáhat krajině! Prázdninové nabídky Hnutí Duha

Provětrejte si hlavu i svaly při pořádné práci pro ta nejvzácnější zákoutí naší země. Na své si letos přijdou milovníci hlubokých lesů, bzučících luk i bučících farem. Ale radši s tím moc neotálejte – na některé turnusy už bereme jen náhradníky, i tak je rozhodně ještě z čeho vybírat!

Týdny pro krajinu ZDE.

 

Vyrazit s námi můžete taky na exkurze napříč národními parky, do pohraničního Osoblažska nebo na Školu občanské iniciativy.
Vyberete si?

CHCI DO LESŮ!

POJEDU DO OSOBLAŽSKA!

 

A pro všechny, kteří mají v plánu aktivně ovlivňovat svět kolem sebe, jde tu tradiční ŠOIka čili Škola občanské iniciativy. Letos ve zbrusu novém, plná inspirativních lektorů a lektorek, kteří se s Vámi neváhají podělit o své know-how. Rezervujte si termín 22.–28. srpna.

VYRAZÍM NA ŠOIKU!

 

 

Zdroj:

Náhledový obrázek: ilustrační

Podrobnosti o uživateli Zita Kazdová

MUDr. Zita Kazdová dobrovolnice v neziskovém sektoru, původní povolání stomatolog Přemýšlejme globálně, čiňme se lokálně – naše okolí i svět zázračně prokouknou!

Odeslat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Pražské stavební předpisy „z kuchyňky“ Adriany Krnáčové (ANO) Praha bohužel nezrušila. Co přinese jejich novelizace?

Rada hl. m. Prahy dne 1. 8. 2022 odsouhlasila znění věcné novelizace Pražských stavebních předpisů, které stanoví požadavky na stavby nebo pravidla pro vznik kvalitních veřejných prostranství. Novelizace nově navrhuje ...