Úvodní stránka 30 OBČANSKÁ SPOLEČNOST 30 Český červený kříž nabízí zdarma školení v kurzech pro pomocný personál ve zdravotnictví a sociálních službách. Zapojíte se?
zvladnemeto.cervenykriz.eu

Český červený kříž nabízí zdarma školení v kurzech pro pomocný personál ve zdravotnictví a sociálních službách. Zapojíte se?

Český červený kříž znovu začíná, s ohledem na sílu epidemie COVID19, školit dobrovolníky pro práci ve zdravotnických nebo sociálních zařízeních a vyzývá veřejnost, aby se do těchto kurzů přihlásila.

 

Informace o aktuálních kurzech najde zájemce na www.zvladnemeto.cervenykriz.eu, kde se také může zaregistrovat.
Kurzy jsou zdarma.

Registrovat se mohou i další dobrovolníci, kteří chtějí při pandemii pomáhat ať již zdravotníci či jiní ochotní lidé. Kontaktovat mohou i přímo svůj Oblastní spolek ČČK.

Celá Tisková zpráva ČČK z 26. 11. 2021:  488

Dobrovolnické zálohy ČČK

Podrobnosti o uživateli Zita Kazdová

MUDr. Zita Kazdová dobrovolnice v neziskovém sektoru, původní povolání stomatolog Přemýšlejme globálně, čiňme se lokálně – naše okolí i svět zázračně prokouknou!

Odeslat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Required fields are marked *

*

x

Check Also

v Úvalech

V Úvalech je již dohodnuta koalice pro období 2022 – 2026? Memorandum o koaliční spolupráci: Otevřené Úvaly + ODS + TOP09

V Úvalech je dojednána koalice do roku 2026 Výsledek povolebních jednání: stávající koalici Otevřených Úval a ODS podpoří TOP 09, kandidátkou na starostku je Markéta Rydvalová z Otevřených Úval. Výsledek komunálních voleb ...