Úvodní stránka 30 POZVÁNKY 30 Avízo jógového víkendu „Lehká hlava“. Registrace je otevřena
https://www.somayoga.cz/akce-a-vikendy

Avízo jógového víkendu „Lehká hlava“. Registrace je otevřena

Víkend s jógou a meditací se bude nést v duchu všímavosti.

Vždy ráno zasedneme do meditace vhledu, pak zapojíme tělo, dech a mysl do pohybu v jógových ásanách. V sobotu po snídani a krátkém odpočinku se naučíme masáž „Lehká hlava“. Po obědě můžete třeba vyrazit na procházku podél říčky Úhlavky kouzelným lesem nebo spočinout v romantických zákoutích, které mlýn a jeho okolí nabízí. V podvečer se opět setkáme u dechu, pohybu a zaměřené pozornosti v lekci jógy a den ukončíme meditací milující laskavosti.

Tuněchodský mlýn je citlivě zrekonstruovaný a najdete zde zachovalé prvky mlýnice, příjemné majitele a vynikající vegetariánské jídlo (jakákoli dieta možná – vegan, bezlepková…).

 

Masáž hlavy a obličeje „Lehká hlava“ pomáhá uvolnit mimické svaly, vyhladit vrásky a zahnat neodbytné myšlenky. Naučíme se masáž, která ošetřuje stuhlé svaly na tváři i na hlavě, dává odpočinout unaveným očím, pročišťuje zrak i myšlenky a rozzáří váš obličej.

​Místo: Tuněchodský mlýn, Stříbro
Strava: vegetariánská, plná penze
Ubytování: Mlýn nabízí ubytování celkem v 9 pokojích: ve třech 2-lůžkových (jeden z nich má vlastní koupelnu), čtyřech 3-lůžkových a jednom 5-lůžkovém. Další tři 2-lůžkové pokoje tvoří apartmán s vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem a obývacím pokojem. Všechny pokoje jsou stylově vybavené, část pokojů má vlastní sociální zařízení, pro ostatní pokoje je na každém patře dostatečné množství toalet a koupelen.
Doprava: vlastní, lze sdílet cestu autem, mapa zde 

​​Začátek: pátek 21. 4. 2023 v 18:30 lekce jógy

Konec:  neděle 23. 4. 2023, po lekci jógy je snídaně a ani pak není kam spěchat :)

Podrobné informace: https://www.somayoga.cz/akce-a-vikendy

Přihlášky: petra.plas17@gmail.com, +420 731 523 576

 

Zdroj text a foto: Petra Plašilová

Podrobnosti o uživateli Zita Kazdová

MUDr. Zita Kazdová dobrovolnice v neziskovém sektoru, původní povolání stomatolog Přemýšlejme globálně, čiňme se lokálně – naše okolí i svět zázračně prokouknou!

Odeslat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Pozvání do Klánovic a Jiren na Noc kostelů v pátek 2. června 2023

  Informace, program, aktuality v Otevřených novinách pod štítkem Noc kostelů.