Adventní pozvánky z Divadla Horní Počernice

Vážení diváci,

blíží se začátek adventu, který je pro většinu z nás náročnější a hektičtější než zbytek roku. Přesto a nebo právě proto bych vás ráda pozvala k nám do divadla, kde si jistě od předvánočního shonu odpočinete.

V neděli 27. listopadu od 17.00 vám nabídneme  Snow Film Fest 2016,  tradiční přehlídku nejlepších filmů o extrémních zimních sportech uplynulé sezóny.  Téměř čtyřhodinový maratón sněhu, ledu a adrenalinu uvidíte letos poprvé na velkém plátně! Do programu jsme zařadili následující filmy: Bílé objetí, Whiskey Berber (17.00 – 18.30), Expedice Švédsko, Ledy a přílivy (18.40 – 20.15) a Bulharské bílé zlato, Tamara, Sibiřský traverz (20.35 -22.00). Přijít je možné i v průběhu večera, není nutné sledovat celou přehlídku. Více o Snow Film Festu zde.

Ve čtvrtek 1. prosince hrajeme komedii divadelního spolku Háta Vztahy na úrovni. Zbývá nám pár posledních vstupenek, které můžete koupit zde nebo v pokladně divadla od pondělí do pátku od 16.00 do 19.00 a vždy hodinu před každým představením.

V sobotu 3. prosince v 18.00 nás čeká ďábelská groteska, černá jako kočka, co vám v noci přejde přes cestu – Poručík z Inishmoru divadelního spolku Ty-já-tr z Prahy. Tímto představením ukončíme letošní přehlídku amatérského divadla Čechův divadelní podzim. Vstupné na představení je jednotné 100 Kč (studenti a senioři platí 50 Kč). Představení není vhodné pro diváky do 15 let.

Pro děti hrajeme každý víkend. Tuto sobotu uvidí Čtyřlístek v pohádce. Příští neděli 4. prosince vystoupí s baletním představením Coppélia žáci Baletní školy BcA. Jána Němce. Na toto krásné představení doporučujeme koupit vstupenky v předstihu.

Novinky a zprávy z divadla najdete také na našem Facebooku.

Přeji vám příjemný začátek adventu a těším se na setkání na některém z našich představení.

Markéta Králová
propagace
mob.: 602 524 797
tel.: 281 920 326
mail: kralova@divadlopocernice.cz
Divadlo Horní Počernice
Votuzská 379/11
Praha 9 - Horní Počernice
www.divadlopocernice.cz

Související příspěvky