Úvodní stránka 30 POZVÁNKY 30 72 hodin dobrovolnictví od 13. do 16. října 2016. Nabídka pro aktivní a všímavé lidi. AKTUALIZACE

72 hodin dobrovolnictví od 13. do 16. října 2016. Nabídka pro aktivní a všímavé lidi. AKTUALIZACE

Projekt 72 hodin dobrovolnictví 13.- 16.10.2016 podpořila Kateřina Valachová, ministryně školství:

Zajímavost navíc: Dnes podpořila dobrovolníky speciálním video pozdravem i ministryně školství Kateřina Valachová

72 hodin jsou tři dny plné dobrovolnických aktivit, které se v ČR konají již po páté. Kdykoliv během těchto 72 hodin (13. – 16. října 2016) a zároveň jakkoliv dlouho se dobrovolníci po celém Česku pustí do aktivit, které pomohou druhým, přírodě, či jejich okolí.

REGISTRACE ZDE.

Projekt je určen dětem i rodičům, mladým lidem, neziskovým organizacím, ale i neformálním skupinám a jednotlivcům, zkrátka všem, kteří podporují myšlenku dobrovolnictví a není jim cizí nezištně pomoci druhým, nebo svému okolí.

72 hodin

Vymyslete s kamarády projekt, který vás bude bavit, zlepší vaše okolí, pomůže lidem kolem vás, nebo jen někoho potěší. Na našem webu https://www.72hodin.cz/2016/, či facebooku www.facebook.com/72hodin.cz  naleznete mnoho informací o tom, jak postupovat, aby se vaše nápady proměnily na skutečnost. Dívejte se kolem sebe!

Pořádá Česká rada dětí a mládeže.

Česká rada dětí a mládeže – logo

Druhá tiskovka projektu s kontakty, informacemi a nabídkami:
druha-tz-k-projektu-72-hodin

 

72h_2016_a3_plakat_7

Podrobnosti o uživateli Zita Kazdová

MUDr. Zita Kazdová dobrovolnice v neziskovém sektoru, původní povolání stomatolog Přemýšlejme globálně, čiňme se lokálně – naše okolí i svět zázračně prokouknou!

Odeslat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Praha pomáhá městským částem zavádět „školní ulice“ jako vítané projekty pro zvýšení bezpečnost školáků

V září letošního roku přibude v Praze několik školních ulic. Projekt školní ulice upravuje na krátký čas průjezd automobilů vybranými ulicemi a dovoluje dětem bezpečně dojít do svých tříd. Spolupráce ...