Zážitkové skupiny a spolek Epimeleia

Název našeho spolku Epimeleia vychází z řeckého slova, jehož význam je péče o duši a tělo. K naplnění tohoto účelu máme pro děti do 10 let otevřenu sport-terapeutickou skupinu (středy 17-18 H. Počernice). Pod vedením profesionálního psychoterapeuta, life kouče a sportovního trenéra, se děti prostřednictvím pohybových her a rozhovorů nad různými tématy, učí lépe komunikovat, vyjadřovat své emoce, zpracovávat případné psychické obtíže  a řešit konfliktní situace. Během skupin zažíváme spoustu legrace, ale také přemýšlení nad vážnějšími tématy, které děti trápí. Zájemce zveme 11.4. od 18h (v klubovně tenisu Otovická 2865/190), na ukázkovou hodinu. V podobném režimu poběží i nově chystaná skupina pro děti od 11 let (úterky 17:30-18:30 v Klánovicích).

Dalšími kurzy, které momentálně probíhají jsou: mentální příprava tenistů a mentální příprava basketbalistek (ve spolupráci se Sokolem Horní Počenice). Na mentální přípravě hráči pracují například na stanovování a dosahování sportovních cílů, zvládání náročných soutěžních situací a na rozvoji týmové spolupráce.

Aby si přišli na své i dospělí, otevíráme zážitkově-terapeutickou skupinu (úterky 19-20:30 Klánovice) a pořádáme víkendová soustředění v Jizerských horách, Rakovníku, na Šumavě a v Alpách. Tyto akce jsou kombinace terapie, koučinku, sportu, kondičního cvičení, relaxace, turistiky a společenských her.

Pokud zavítáte do našeho spolku, na naše akce a soustředění, těšíme se na společně  příjemně strávený čas.
Více o nás a našich aktivitách naleznete na www.epimeleia.cz

Mgr. Růžena Krtková

Náhledový obrázek: ilustrační

Související příspěvky