Zahraniční příležitosti pro dobrovolníky

Dobrovolnická sezóna je v plném proudu – NOVÉ WORKCAMPY přibývají!Stále ještě nemáš plány na tohle léto? Chceš i letos trávit prázdniny či dovolenou netradičně, ale užitečně? V databázi se stále objevují nové workcampy  – jen minulý týden jich přibyly téměř dvě desítky. Portugalsko, Itálie, Španělsko, Francie, Finsko, Maďarsko či Kosovo. Určitě není pozdě se přihlásit, tak hurá do toho!

 

Hledáme náhradníky – přihlas se na workcamp, kde je přijetí téměř jistéNa řadu workcampů v tuto chvíli urgentně hledáme náhradníky. Pravděpodobnost přijetí na tyto projekty je vysoká, protože místo je pro českého dobrovolníka/dobrovolnici již rezervováno. Už v červnu můžeš vyjet na environmentální workcamp do Finska, v červenci pracovat s dětmi v Řecku a v srpnu se vydat na holandská vřesoviště. Další informace a projekty, na které hledáme náhradníky, najdeš na našem webu.

 

Šest dobrovolníků se znevýhodněním může vyjet na workcamp s finanční podporuDíky podpoře rodiny Orlických můžeme letos částečně podpořit účast na workcampu až šesti dobrovolníkům se znevýhodněním (fyzickým, sociálním, dlouhodobě nezaměstnaní apod.).

Zájemcům pomůžeme s výběrem, přihlášením, zajištěním dopravy a připravíme je na cestu i samotný workcamp. Zájemci, nebo organizace pracující s cílovou skupinou nás mohou kontaktovat na info@inexsda.cz / tel: 732 885 202

zdroj: Zpravodaj INEX-SDA, sdružení dobrovolných aktivit, www.inexsda.cz

Související příspěvky