Výroční zpráva Transparency International Česká republika za rok 2016

Výroční zpráva Transparency International Česká republika za rok 2016 přináší přehledných 48 stran fotografií, infografik a textů shrnujících ucelený obraz o aktivitách a činnostech přední protikorupční nevládní organizace za uplynulý rok.

Projděte si naše projekty, jež aktivně přispívají k iniciování systémových změn nejen v České republice, ale i v zahraničí. Nahlédněte spolu s námi do jednotlivých kauz, které díky naší analytické a investigativní činnosti uvádíme do pohybu.

Přečtete si, jaké nejčastější dotazy řeší naše Právní poradna TI a jak naši právníci bezplatně pomáhají stovkám klientů v boji proti korupci. Podívejte se, jaké jsou naše zdroje financování a jak široká veřejnost podporuje chod TI.

Zjistěte, jaké konkrétní tváře stojí za celou naší organizací a kdo aktivně v České republice hlídá veřejný zájem, hájí efektivní a odpovědnou správu země.

Výroční zpráva 2016
Naše nezávislost je pomyslným trnem v oku mnoha zájmových skupin a politických subjektů. TI pracuje v zájmu široké veřejnosti, a ta se také podílí na našem financování, podporuje naši činnost a právě i zmíněnou nezávislost, nejen skrze individuální dary, ale také jako morální záštita.

„Transparency International je součástí veřejného prostoru, ale snaží se zachovat si umírněný a racionální diskurz nad tématy korupce, řízení státu, efektivity veřejných investic a dotací. Naším přístupem je držet si odstup, nebláznit, do hodnocení každodenních událostí a přestřelek vnášet rozvahu, zkušenost a profesionalitu,“ říká David Ondráčka, ředitel TI.

Naše výsledky jsou i zásluhou všech našich podporovatelů. Pokud se Vám líbí, co děláme, můžete se zapojit a podpořit chod naší organizace.

Chci podpořit boj proti korupci

Související příspěvky