Vážky Dana Bárty, srpnový minifestival a zářijové „Na stojáka“ v KC Nová Beseda v Klánovicích

„Výstava je opravdu jedinečná a myslím, že se máme čím chlubit. Tedy tím, že si Dan Bárta naši Besedu vybral a oblíbil :-)“  říká Romana Voženílková, manažerka koncertní a výstavní činnosti KC Nová Beseda v Klánovicích, Slavětínská 120.

Prázdniny se půlí a je čas připomenout si letní pozvání do klánovického KC Nová Beseda. Na kulturní pořady nebo jen na posezení v kavárně pod korunami kaštanů, každý den je otevřeno od 16 do 21 hodin.

Prvním pozváním je výstava tichého a křehkého světa vodních vážek, jejíž autorem je zpěvák a několikanásobný držitel ceny Anděl  Dan Bárta. Výstava je prodejní a je opravdu jedinečná – v letošním roce je první  a zřejmě i poslední Bártovou výstavou v České republice. Během srpna je naplánováno zveřejnění dalších autorových fotografií. Klánovické  déja vu ZDE.

Druhým pozváním je j šestý ročník Klánovického hudebního minifestivalu v sobotu 27.8.2016 ZDE.

A třetím je upoutávka na zářijovou Stand Up Comedy Show  NA STOJÁKA live, která je vždy velmi rychle vyprodaná – jedná o řadu sólových výstupů a scének současných oblíbených komiků – Arnošta Frauenberga, Jany Tučkové a Karla Hynka. V pondělí 19.9.2016, rezervujte si lístky ZDE.

Související příspěvky