Stromy svobody 1918 – 2018: zapojte se do projektu, přispějte na crowfunding. O stromy – stejně jako o demokracii – totiž musíme pečovat!

S vaší pomocí chceme najít příběhy 1918 Stromů svobody, odborně ošetřit alespoň 100 z nich a při oslavách 100. výročí vzniku Československa vysadit symbolických 2018 nových Stromů svobody.

K oslavám 100. výročí vzniku Československa, které se uskuteční v roce 2018, pořádá Nadace Partnerství s podporou organizace Post Bellum, firmy Arboeko a dalších partnerů roční kampaň Stromy svobody 1918–2018.

Pomozte nám pečovat o Stromy svobody! Naši rodiče, prarodiče i praprarodiče je sázeli ve zlomových letech na počest vzniku demokratického státu v roce 1918. Jejich příběhy jsou i naše příběhy. Jsou to příběhy statečných a odvážných lidí, jejichž životy stojí pevně na demokratických hodnotách. Podobně jako stromy, které zasadili.

Pomozte nám najít Stromy svobody a zajistit jejich odborné ošetření. O stromy – stejně jako o demokracii – totiž musíme pečovat. Nezapomínejte na své kořeny a hledejte, pečujte a sázejte s námi Stromy svobody.

Více o kampani: www.stromysvobody.cz

Darovací certifikáty
Máte zájem o darovací certifikát? Kontaktujte nás na simona.skarabelova@nap.cz.

Crowdfundingová sbírka na www.darujspravne.cz
cíl kampaně:
zmapování 1918 Stromů svobody,
odborné ošetření 100 z nich
a hromadná výsadba 2018 nových Stromů svobody!

 

Zdroj: Nadace Partnerství, NSZM

Související příspěvky