Úvodní stránka 30 ZPRÁVY 30 Aktuality 30 Seznamte se: Dýmovník popelavý, Halasnice štěbatavá, Otesánek všežravý a další výtečníci v hromadné dopravě. PIDikrůček pro lepší cestování?

Seznamte se: Dýmovník popelavý, Halasnice štěbatavá, Otesánek všežravý a další výtečníci v hromadné dopravě. PIDikrůček pro lepší cestování?

„V Praze máme jednu z nejkvalitnějších a nejdostupnějších MHD na světě. Ke své cestě do práce, za kulturou, nebo třeba na rande ji denně využívá 52 % procent Pražanů. Byla by ohromná škoda, kdyby si čas strávený v dopravním prostředku mezi sebou lidé kazili zbytečnými nešvary, nebo se k sobě nechovali ohleduplně. Proto se snažíme na tyto situace upozorňovat formou osvětové kampaně a předcházet jim, mnozí si své nevhodné chování, totiž často vůbec neuvědomují,” říká Zdeněk Hřib, 1. náměstek primátora hl. m. Prahy pro oblast dopravy.

 

Zdroj:

 

Doplnění OBRAZEM 16. 3. 2023:

Jednotlivá videa jsou zveřejněna zde:

Rozhovor s autory videí: https://hofo.cz/case-study-ropid/

Zdroj:

Podrobnosti o uživateli Zita Kazdová

MUDr. Zita Kazdová dobrovolnice v neziskovém sektoru, původní povolání stomatolog Přemýšlejme globálně, čiňme se lokálně – naše okolí i svět zázračně prokouknou!

Odeslat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Co je demokracie? Proces, dennodenní dřina a žádná jistota. Kdo jsou demokrati? Chybující a pochybující lidé. Važme si toho

Demokracie není jistota, stav, kterého bylo jednou provždy dosaženo. Je mnohem víc procesem, snahou přesvědčit o jejím smyslu co nejvíc lidí. Zároveň demokracie není rájem, spíš jeho opakem, dennodenní dřinou, ...