Problém jménem Košta poodkrývá mechaniku moci ve firmě ANO

„Není jasné, jak dlouho ještě Olomoucký kraj bude mít svého hejtmana Oto Koštu (ANO). Mezi ním a předsedou hnutí Andrejem Babišem už toho bylo řečeno tolik, že to nejspíše nelze odestát. Předseda ANO svého hejtmana obvinil, že nedokáže řídit kraj a má problémy s alkoholem. Pro většinu straníků by to byl jasný pokyn k vykonání sebekritiky a odstoupení z funkce v zájmu strany a všeho lidu.

Jenže pan Košta je zjevně paličák a zatvrdil se. Vše tak pravděpodobně směřuje k odvolání Košty vlastními zastupiteli někdy na konci měsíce. Jde zatím o poslední personální přehmat Babiše, který už naprosto nezvládá lovit další a další desítky lidí z klobouku a dosazovat je do funkcí, které hnutí poslední tři roky v obrovském množství padají do klína.

Olomoucká lapálie ANO už dávno překročila hranice kraje. Pan Košta je totiž očividně velmi upřímný člověk. A tak nám toho je ochoten prozradit o dost více, než by se centrále hnutí líbilo. Stačí se podívat na jeho poslední „sorry jako“ tiskovku nebo jeho rozhovor pro DVTV. V interview dokonale bezelstně popisuje mechaniku moci v hnutí…“

…celý článek Davida Klimeše ze dne 8.2.2017 DOPORUČUJEME v HN ZDE.

On-line otázky a odpovědi MUDr Košty ze dne 9.2.2017 přinesl Olomoucký deník ZDE.

Související příspěvky