Přidejte se k AVON pochodu Klánovicemi. S bohatým doprovodným programem a dvěma večerními koncerty.

Pochod naděje pro onkologické pacienty a jejich rodiny letos opět v Klánovicích, v neděli 6.9.2015! Připojte se a užijte si to!!

Začátek bohatého doprovodného programu pro celou rodinu je ve 14:00 v zahradě KC Nová Beseda.Vystoupí kapela Frenchise, dětský pěvecký sbor Claireton Chorale, děti z MC Šikulka pod vedením Jitky Dlaskové a Dámský běžecký klub Úvaly spolupracující s Běžeckou školou Miloše Škorpila.V prostranství před tělocvičnou Masarykovy ZŠ v Klánovicích se od 14 hodin můžete těšit na stan zdravých zoubků ProSmile.

150824frenchise.jpg

Start Pochodu AVON v 15:00, povede jej bubenická show a bubeníci BARREL BATTERY a holčičky roztleskávačky z Danceport.

150824avon2.jpg

Cíl pochodu je v prostorách školního hřiště ZŠ, kde vystoupí bubeníci BARREL BATTERY, protagonisté ze STAND UP COMEDY Na stojáka Iva Pazderková s borcem Karlem Hynkem.

150824avon1.jpg

 

V 17:00 se těšte na první vrchol večera: kapela The Tap Tap, složená ze studentů a absolventů škol pražského Jedličkova ústavu.

150723taptap01K.jpg

A máme překvapení: Po skončení koncertu kapely The Tap Tap vystoupí cca v 18:15 na venkovním školním pódiu jako druhý vrchol večera pop-punková klánovická skupina Nouzovej východ!

150816nouzovej_vychod7.JPG
Zábava pokračuje, rozhodně nechoďte domů!

Pochod podpoří starosta MČ Klánovice Ing. Karel Horníček, radní za kulturu Klára Svobodová a herečky z představení Velký holky nepláčou: Jana Šulcová, Rozálie Víznerová, Vendula Křížová a další.

Na závěr dne budou vypuštěny balónky jako akt naděje pro nemocné s rakovinou prsu a letos poprvé též s rakovinou varlat.

Trasa AVON pochodu Klánovice 2015:

150824trasa.jpg

Související příspěvky