Úvodní stránka 30 TÉMA 30 Data a výročí 30 Spolkové a společenské pozvánky do Jiren od 13. října do 30. listopadu 2023
pozvánky do Jiren
www.ziji.cz

Spolkové a společenské pozvánky do Jiren od 13. října do 30. listopadu 2023

Milí přátelé a kamarádi,

je tu opět pravidelné informační okénko, kterým se podíváme za kulturními pozvánkami do Jiren a Nových Jiren. A co že se tu v nejbližší době chystá? To se nejlépe dozvíte z kulturního přehledu přímo na www.ziji.cz, ovšem za předpokladu, že zde organizátor akce svoji pozvánku zdarma uvedl. No a my vybíráme:

Pokud jste příznivci folkové hudby, nabízíme koncert skupiny Marien a příbramské skupiny NebeZemě. Oba se uskuteční na Kvapíku v Jirnech.
A máte-li doma malé dítko a jste přiznivci ochotnického divadla, jistě nevynecháte premiéru pohádky O bílé kočičí princezně. Pro všechny zvláště zimouřivé diváky, kteří se jen těžko loučí s létem, tu máme netradiční cestovatelskou besedu Tři chlapy na (o) Kubě. Kromě projekce a poutavého vyprávění se můžete těšít na ukázky hudby, tance a ochutnávku místních nápojů.

Přejeme vám pohodový čas plný kulturních zážitků!

Život Jiren – www.ziji.cz

19. 10. 2023

 

 

Odkaz na kulturní portál

https://www.facebook.com/Ziji.cz/

Podrobnosti o uživateli Zita Kazdová

MUDr. Zita Kazdová dobrovolnice v neziskovém sektoru, původní povolání stomatolog Přemýšlejme globálně, čiňme se lokálně – naše okolí i svět zázračně prokouknou!

Odeslat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Hezky česky: architektonická soutěž na Hlavní nádraží v Praze, které je i není kulturní památkou

Když se loni na jaře začala připravovat architektonická soutěž na přeměnu hlavního nádraží v Praze, požádali památkáři ministerstvo kultury, aby novou odbavovací halu prohlásilo za památku. A Správu železnic s Prahou ...