Ne všechno funguje ... Víme o tom a pracujeme na nápravě. Děkujeme za pochopení.

Pozvánka na den s evropskými fondy

Vážení Pražané, milí návštěvníci metropole,

dovolujeme si Vás srdečně pozvat na festivalové odpoledne s názvem „Den s evropskými fondy“. Těšit se můžete na den plný informací a hudebního programu. Vašim průvodcem bude moderátor Evropy 2 Petr „Nasty“ Cerha. Připraveny jsou hry pro děti i dospělé, kvízy, malování na obličej nebo festivalová hra na téma „Co bychom bez EU neměli“.
Ve stanu Národního orgánu pro koordinaci se budete moci setkat se zástupci všech operačních programů (jejich řídících orgánů) a dozvědět se všechny potřebné informace, které se týkají evropských fondů, na jednom místě. Své zástupce pro zodpovídání vašich dotazů zde bude mít i Magistrát hlavního města Prahy (Odbor evropských fondů), jako řídící orgán nového Operačního programu Praha – pól růstu ČR.
Během odpoledne vystoupí skupina Maxim Turbulenc, Sabina Křováková – vítězka třetí řady Československo hledá Superstar, hudební skupina The Kittchen, Lukáš Chromek – člen skupiny Airfare a vyvrcholením programu bude od 20:15 hodin koncert vítězů ankety Žebřík 2013 skupiny Mandrage.
KDE:  Letenská pláň, Praha 7
KDY: sobota 26. září 2015 od 12:00 hodin
VSTUP ZDARMA

 

Source:: http://www.praha21.cz/aktuality/5343-pozvanka-na-den-s-evropskymi-fondy

Související příspěvky