Pozvání na seminář „Evropské fondy: Řízení rizik podvodů“ ve čtvrtek 3.11.2016, pořádá Transparency International

Transparency International – Česká republika, o.p.s. v rámci programu Hercule III podporovaného Evropským úřadem pro boj proti podvodům (OLAF) si Vás po předchozím semináři dovoluje pozvat na mezinárodní konferenci: „Evropské fondy: Řízení rizik podvodů“. Konference se koná pod záštitou Karly Šlechtové, ministryně pro místní rozvoj.

Na konferenci vystoupí kromě ministryně pro místní rozvoj například Stanislav Koucký, vrchní ředitel kontrolní sekce NKÚ, Luc Molemans, manažer projektu ARACHNE, Evropská komise, nebo Tomáš Kafka, partner EY Česká republika, forenzní služby. V dopolední části čekají účastníky dva tematické panely: Posouzení rizik podvodů jako nedílné součásti implementace fondů EU a Prevence korupce a podvodů při využívání evropských fondů (nástroj ARACHNE). Po obědě budou následovat dva workshopy a závěrečný panel se zahraničními hosty.

ČAS A MÍSTO KONÁNÍ

Konference se koná ve čtvrtek 3. listopadu 2016 v Hotelu Grandior (Na Poříčí, Praha 1) od 9:00 do 16:30.

REGISTRACE

Prosíme o registraci na e-mail Markéty Adamové adamova@transparency.cz nebo na tel: +420 224 240 895.

Registrační poplatek na mezinárodní konferenci je 300 Kč. Po registraci obdržíte doplňující informace ke konferenci a instrukce k zadání platby. Tento poplatek je úhradou za vstup na mezinárodní konferenci, občerstvení, oběd, tlumočení a konferenční materiály.

Pozvánka a program v pdf:
pozvanka-na-mezinarodni-konferenci-evropske-fondy-rizeni-rizik-podvodu

zdroj TI.cz

Související příspěvky