Pozvání na poslední týden festivalu „Anežka žije!“

Od letošního června ožily zrekonstruované zahrady středověkého Anežského kláštěra na vltavském nábřeží netradičním festivalem Národní Galerie Praha. Festival Anežka LIVE! končí 30.9.2017. Užijte si program posledního týdne:

Ne 24. 9.
16.00–17.00 a 18.00–19.00 Anežkatour
Anežským klášterem a zahradami vás provede performer a režisér Philipp Schenker. Během hodiny vám představí pozoruhodná místa, ale také nejrůznější zákoutí, jejichž význam nemusí být na první pohled patrný.

Ne 24. 9.
19.00–20.00 Relevant Quartet
Členové bývalé kapely Rontengam Group vystoupí poprvé s novým projektem Relevant Quartet. Těšit se můžete na hudbu napříč všemi žánry včetně jazzu, přičemž jednotlivé písně reflektují konkrétní příběhy z nočních barů a pražských ulic autora kapely Michala Vejskala.

Út 26. 9.
18.00–19.30 FLOW TAI-CHI & QIGONG
Když pohyb plyne, tak energie cirkuluje. Když energie cirkuluje, tak tělo a mysl jsou v rovnováze. Workshop s instruktorem Ivanem Trebichavským.

Pá 29. 9.
20.00–23.00 Načeva: Průvan v hlavě
Křest nového alba Načevy s názvem Průvan v hlavě, na kterém spolupracovala s beatmakerem Tentato, DJ Five a se spisovatelkou a básnířkou Sylvou Fischerovou.
Vstup 150 Kč v předprodeji zde, 200 Kč na místě.

So 30. 9.
15.00–22.00 Anežka žije!
Slavnostní zakončení letošní sezóny programu Anežka LIVE! plné koncertů, komentovaných prohlídek, performance i workshopů.

Těšit se můžete na současnou irskou hudbu v podání Jitky Malczyk & Vojtěcha Jindry, folk-popová dvojčata TBeeGirls, komentované procházky performera a režiséra Philippa Schenkera ANEŽKATOUR. O zábavu se postarají také David Hřivňacký & David Helán se svou zahradní performancí. Také se můžete zapojit do KOMIXÁTORU – skupinového vytváření komiksu se spolkem Já na tom dělám. Těšte se na vyhlášení výsledků soutěže Anežkalive a mnoho dalšího.

zdroj: NG Praha

Související příspěvky