Pozvání do TANČÍRNY v Říčanech a v Újezdě nad Lesy

Ve čtvrtek 12. května, 9. a 23. června 2016 si přijďte zatancovat do veřejné tančírny v Říčanech!

Vážení přátelé tance!

Pro ty, kdo sledují sportovní klání MS v hokeji, máme příjemnou zprávu, že zítra pohodlně stihnou fandit. A jakmile skončí odpolední zápas českého týmu s Norskem, začne naše květnová tančírna. Nepromeškejte ji. Program Labutě na květen je opravdu bohatý, tak by bylo škoda na jedinou tančírnu v květnovém termínu nepřijít. Tímto vás na ni srdečně zveme!

Pořádáme ji opět na tanečním parketu v KC Labuť Říčany, a to již zítra, ve čtvrtek, dne 12.5.2016 v čase 19 – 22:30 h.

Hudba hraje cca akademickou čtvrthodinku před oficiálním začátkem.

Nízkonákladový projekt, oblečení neformální, občerstvení možno přinést vlastní (energetický nápoj, magnézii, minerální vodu, apod.). Šatna + vstup/ osoba = 80Kč. Budeme rádi, když nabídku rozšíříte mezi další páry, které hledají větší parket na svůj osobní trénink spojený s formou malé společenské zábavy. A poznamenejte si současně do kalendáře další možnost využít parket. Tuto možnost budete mít až v červnu, a to 9.a 23.6.2016.

Těšíme se na setkání. Za pořadatele KC Labuť Říčany a město Říčany zdraví

Veronika  Ivo
(tel. 603 517 530)

Pozvánka na plakátku:

 

Tančírna v Újezdě nad Lesy zve tanečníky všech věkových kategorií na parket sálu Level, Staroújezdská 2300, každou neděli od 19:30 do 22h. Reprodukovaná hudba s největšími tanečními peckami, občerstvení s milou obsluhou, dobrá nálada a vlastní taneční kreace vám zaručeně zpříjemní nedělní večer!tančírna újezd 2016

Související příspěvky