Dobré zprávy:
Úvodní stránka 30 TÉMA 30 Data a výročí 30 Pozvání do Národní galerie Praha v listopadu 2022. Ve čtvrtek 17. listopadu vstup volný. První prohlídka Director´s Choice ve středu 23. listopadu

Pozvání do Národní galerie Praha v listopadu 2022. Ve čtvrtek 17. listopadu vstup volný. První prohlídka Director´s Choice ve středu 23. listopadu

I v listopadu na Vás čeká bohatý doprovodný program k našim aktuálním výstavám a sbírkovým expozicím plný komentovaných prohlídek a speciálních akcí.

Veškeré aktuální informace najdete zde!

NGP zůstává online!
Zde najdete sérii živých přenosů a diskusí, zde  a zde archiv přednášek.

 

Představujeme Vám novou sérii exkluzivních komentovaných prohlídek Director’s choice s ředitelkou Sbírky starého umění Olgou Kotkovou. Ta postupně uvede dvě expozice z pohledu historika umění i správce uměleckých pokladů – nabídne netradiční pohled do galerijního prostředí, odhalí jeho zákulisí, promluví o uspořádání a provozu sbírky a o vzniku jednotlivých expozic. První setkání proběhne 23/11 ve Schwarzenberském paláci a expozici Staří mistři. Rezervace vstupenek zde.

 

Zdroj: Newsletter NGP listopad 2022

Národní galerie Praha
Staroměstské náměstí 12
Praha 1, 110 15
info@ngprague.cz
www.ngprague.cz

 

Pozvánky a informace z Národní galerie Praha v Otevřených novinách ZDE.

Podrobnosti o uživateli Zita Kazdová

MUDr. Zita Kazdová dobrovolnice v neziskovém sektoru, původní povolání stomatolog Přemýšlejme globálně, čiňme se lokálně – naše okolí i svět zázračně prokouknou!

Odeslat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Pozvání z Úval na Den Země na Klepci ve středu 29. března 2023