Ne všechno funguje ... Víme o tom a pracujeme na nápravě. Děkujeme za pochopení.

Pozvání do Divadla Horní Počernice, předprodej na leden 2018

„Hned v pondělí 13. listopadu u nás můžete vidět romantickou tragikomedii DOBRÝ PROTI SEVERÁKU inspirovanou rakouským knižním bestselerem. Příběh rodícího se vztahu, který vznikl vlastně omylem, skvěle hrají Daniel Bambas a Anna Fixová. Začátek představení je v 19:30.

Ve středu 22. listopadu bych vás ráda pozvala na koncert originální české acapelly YELLOW SISTERS, která si píše vlastní písně, improvizuje, experimentuje a hledá nové způsoby, jak uchopit melodii, rytmus, náladu a vytvořit hlasem hudbu. Koncert začíná v 19:30.

V žádném případě nezapomínáme na děti. Každý víkend u nás najdou pěknou divadelní nebo filmovou pohádku…V neděli 19. listopadu filmovou pohádku ANDĚL PÁNĚ 2 nebo v sobotu 25. listopadu  čertovskou pohádku KDYŽ JE V PEKLE NEDĚLE. Víkendová představení pro děti začínají vždy v 15:00.

V neposlední řadě bych vás ráda upozornila, že již v úterý 14. listopadu zahájíme předprodej vstupenek na leden 2018. Vstupenky můžete pořídit také jako dárek pod stromeček. I na letošní Vánoce jsme připravili dárkové vánoční balíčky, které obsahují rovnou tři tituly za zvýhodněnou cenu – Můj nejlepší kamarád, Tchýně na zabití a Commedia finita.

Až půjdete k nám do divadla, určitě si vyhraďte také čas na prohlídku výstavy ve foyer divadla a návštěvu Divadelní kavárny. Váš večer v divadle bude ještě příjemnější.“

Divadlo Horní Počernice
Votuzská 379/11
Praha 9 - Horní Počernice
www.divadlopocernice.cz

Související příspěvky