Pozvání na 6. Veřejné fórum v Újezdě nad Lesy ve středu 19.4.2017

 

Veřejné fórum (VF) Zdravého města, obce, městské části je setkáním, během kterého občané definují největší problémy v dané obci a hlasováním určují 10P – deset problémů, které považují za nejdůležitější pro řešení v příslušném roce. Výsledek VF je následně ověřen anketou s účastí ještě širšího okruhu občanů. Většinou v úvodu VF jsou účastníci informováni o tom,  jak byly (vy)řešeny problémy – a to nejenom 10P, které vzešly z VF v minulém roce.

Újezdě nad Lesy se VF koná každoročně od r. 2012, poté co MČ uzačala používat principy moderního řízení místní Agenda 21 (MA21), zpracovala Strategický plán do r. 2022 a stala se součástí elitní skupiny Zdravých měst, obcí a městských částí (NSZM). Přehled VF v Újezdě nad Lesy a jejich výstupů najdete ZDE.

Přehled termínů a míst Národní síte zdravých měst (NSZM), kde se Fórum koná, naleznete na stránce www.ZdravaMesta.cz/forum. Jsou zde k dispozici také informace o 10P – desateru problémů, které vzešlo z veřejného setkání v daném místě, související strategické dokumenty, kontaktní údaje, ale také pozvánky na akce.

zdroj: NSZM, MČ P21

Související příspěvky