Ne všechno funguje ... Víme o tom a pracujeme na nápravě. Děkujeme za pochopení.

Naše síťovka: regionální, farmářské a sezónní potraviny pod záštitou Ministerstva zemědělství ČR

Ve středu 14. 2. 2024 se otevřela nová prodejna NAŠE SÍŤOVKA s regionálními potravinami ve Štěpánské ulici č. 63 kousek od Václavského náměstí v Praze. Obchod nabízí potraviny od držitelů ocenění Regionální potravina, BIO produkty ekologického zemědělství nebo produkty se značkou KLASA.  

 

Zákazníci si budou moci v obchodě vybrat například regionální sýry, ovoce a zeleninu, mléčné, cukrářské i masné výrobky, oleje nebo rybí speciality.

V plánu jsou i různé sezónní ochutnávky a promo akce.

Otevřeno bude od pondělí do pátku mezi 10:00 a 18:00 hodinou.

 

„Je to první obchod v České republice, který bude na jednom místě nabízet regionální produkty ze všech našich krajů. Seznam dodavatelů necháváme otevřený, zapojit se do projektu mohou i další. Nabízíme možnost spojit se s koordinátorem akce, kterým je Výstaviště České Budějovice a domluvit spolupráci,“ doplňuje generální ředitel Státního zemědělského intervenčního fondu Petr Dlouhý.

Podle předpokladu bude asi 80 % sortimentu se značkami kvality, 20 % budou ostatní farmářské a sezónní produkty od lokálních dodavatelů.

Na projektu NAŠE SÍŤOVKA se s Ministerstvem zemědělství podílejí Státní zemědělský intervenční fond a Výstaviště České Budějovice. Prodejnu bude provozovat soukromý subjekt.

 

Zdroj:

Náhledový obrázek: ilustrační (pxhere)

Související příspěvky