AKTUALIZACE po akci, 13.11.2019:
Dobrá věc se podařila! Tam, kde bylo minulý týden jen holé pole, se nyní vine nová Alej svobody ´19. A i když ještě teď sušíme boty, atmosféra celé akce byla neopakovatelná.
400 lidí, 132 stromů a 1060 metrů staré polní cesty, která se po desítkách let zase vrátila zpět lidem. To je skóre za sobotu, kdy ani vytrvalý déšť nemohl stát v cestě odhodlání a nadšení těch, kteří chtějí měnit českou krajinu a města.
A víte, co je nejlepší? Desítky drobných dárců se na celou alej složili sami. Přesto nám zbývá ještě pár tisíc, abychom náklady na výsadbu všech jabloní, třešní a slivoní v aleji pokryli.
Původní z 29.10.2019:
Vzpomínáte, jak jsme vloni společně slavili 100 let české státnosti hledáním Stromů svobody a sázením nových?
Alej svobody, kterou jsme nakreslili pod Řípem jako symbolickou tečku za naším úsilím, nyní po roce prospívá.
Alej Svobody pro další generace
Proto jsme na sobotu 9. listopadu naplánovali další oslavu třiceti let od Sametové revoluce.
A chtěli bychom Vás na ni srdečně pozvat!
Přidejte se k nám a pomozte nám vysadit památeční Alej svobody spojující obce Vestec a Hrnčíře:
Kupte si metr svobody v aleji, nebo rovnou celý strom
Proč sázet stromy?
https://www.sazimebudoucnost.cz/
https://www.facebook.com/sazimebudoucnost/
PODĚLTE SE S ČÍMKOLIV!
info@sazimebudoucnost.cz
A NEZAPOMEŇTE REGISTROVAT SVÉ VÝSADBY!
www.sazimebudoucnost.cz
Předchozí v ON:
10 milionů stromů pro Českou republiku naváže na Stromy svobody 1918-2018