Úvodní stránka 30 Kulturní mozaika 30 Léto 2021 v regionech. Čtvrtletník 2/2021 ke stažení

Léto 2021 v regionech. Čtvrtletník 2/2021 ke stažení

Ať je vaše gusto jakékoli, regionální značky vám mohou být průvodcem a zdrojem inspirace, stačí nahlédnout na další stránky letního čísla našeho čtvrtletníku, či pokračovat na nabídku na našem webu www.regionalni-znacky.cz.

Najdete tam i novou mapu, která vás navede k certifikovaným produktům napříč celou republikou, včetně našich nováčků – dvou regionů na Jihu Moravy, Brněnska a Slovácka, které do naší rodiny přibyly letos na jaře. A protože věříme, že přijatelná epidemická situace vydrží i v září, na 25. 9. chystáme premiérový Den otevřených dílen, farem a výroben PORTA APERTA. Kde všude bude otevřeno a c o tam můžete vidět a zažít, najdete na www.porta-aperta.cz.

 

Celé číslo ke stažení:
https://www.regionalni-znacky.cz/upload/filemanager/arz/dokumenty/ctvrtletnik/Ctvrtletnik_leto_2021.pdf

Zdroj:

 

Předchozí: JARO 2021

Jarní číslo si můžete přečíst a stáhnout v PDF ZDE


Předchozí v ON:

Zimní pozvání do regionů, tipy na dárky. Čtvrtletník 4/2020 ke stažení

Podrobnosti o uživateli Zita Kazdová

MUDr. Zita Kazdová dobrovolnice v neziskovém sektoru, původní povolání stomatolog Přemýšlejme globálně, čiňme se lokálně – naše okolí i svět zázračně prokouknou!

Odeslat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Přestupní terminál Úvaly: cíl a výsledek architektonické soutěže

Železniční zastávka Úvaly patří mezi jedny z nejvíce vytížené železniční zastávky na trati Kolín – Praha. Proto již při rekonstrukce koridoru v letech 2015 – 2017 město Úvaly intenzivně spolupracovalo ...