Úvodní stránka 30 TÉMA 30 Osobnost 30 Klánovická starostka Zorka Starčevičová v prázdninovém Klánovickém podcastu: rozhovor s otevřeným srdcem
https://www.facebook.com/praha.klanovice/

Klánovická starostka Zorka Starčevičová v prázdninovém Klánovickém podcastu: rozhovor s otevřeným srdcem


V novém Klánovickém podcastu naše starostka odpovídala, dokonce i před malým (a genderově nevyváženým, slyšíme pouze ženské hlasy) publikem, na ostré otázky jedné z hvězd místního facebooku Zuzany Bielikové.
Všechny účastnice podcastu se rozhodly, že nahrávka má být publikována tak jak je, aby každý posluchač mohl nejenom nakouknout do zákulisí podcastu, ale také do samotné kuchyňky klánovické politiky. Dozvíme se tedy, jaké jsou hlavní problémy, kterým musela starostka čelit od začátku svého mandátu, jak je vyřešila anebo jakým způsobem se pokusila vyřešit.
Mezi pertinentními i impertinentními otázkami nebudou chybět dotazy o minulosti starostky, jako je její boj za les, nebo o budoucnosti, resp. jaké má sny a přání pro nás všechny.
Přejeme dobrý a veselý poslech.
️ Podcast si můžete poslechnout také zde:
Zdroj: @praha.klanoviceRadnice, 29. 7. 2022
Výběr z Klánovického podcastu v ON:

Podrobnosti o uživateli Zita Kazdová

MUDr. Zita Kazdová dobrovolnice v neziskovém sektoru, původní povolání stomatolog Přemýšlejme globálně, čiňme se lokálně – naše okolí i svět zázračně prokouknou!

Odeslat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Pražské stavební předpisy „z kuchyňky“ Adriany Krnáčové (ANO) Praha bohužel nezrušila. Co přinese jejich novelizace?

Rada hl. m. Prahy dne 1. 8. 2022 odsouhlasila znění věcné novelizace Pražských stavebních předpisů, které stanoví požadavky na stavby nebo pravidla pro vznik kvalitních veřejných prostranství. Novelizace nově navrhuje ...