Úvodní stránka 30 ZPRÁVY 30 Dobré zprávy 30 Kde a jak se o zeleň v Praze stará TSK? Najdete na novém webu
Zeleň v Praze
https://zelenvpraze.cz/

Kde a jak se o zeleň v Praze stará TSK? Najdete na novém webu

Stromy v ulicích jsou jedním z klíčových nástrojů, jak zlepšit ovzduší i mikroklima ve městě.

Z důvodu změn klimatu jsou potřebná zdravá uliční stromořadí více než kdy dříve, jak dokazují nejen letošní horké a suché dny.
Současně však náročnější klimatické podmínky představují mnohem větší zátěž pro městskou zeleň, která vyžaduje zvýšenou péči.

To je výzva pro Technickou správu komunikací (TSK), která má ve správě prakticky veškerá stromořadí podél cest v Praze, dále též travnaté pásy, keřové porosty i trvalkové či letničkové záhony. Nové webové stránky www.zelenvpraze.cz představují činnost TSK v této oblasti, zodpovídají na časté dotazy občanů a také vyvracejí mýty spojené se správou a údržbou zeleně…

 

Celá TZ Adama Scheinherra, náměstka pražského primátora ze 16. 9. 2022 ZDE.

Podrobnosti o uživateli Zita Kazdová

MUDr. Zita Kazdová dobrovolnice v neziskovém sektoru, původní povolání stomatolog Přemýšlejme globálně, čiňme se lokálně – naše okolí i svět zázračně prokouknou!

Odeslat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ústava je psaná pro slušné lidi, kteří mají svědomí a chápou ducha zákona. Rozhovor s Pavlem Fischerem, kandidátem na prezidenta ČR

První ze série rozhovorů Petra Kopáčka:   Program Pavla Fischera a více informací: https://www.pavelfischer.cz/   Sledujte Prezidentské volby 2023 v Otevřených novinách!