Informace, inspirace a pozvánky z Úval v pondělí 2.1.2017: opravy ulic a chodníků, volné místo na úřadě, nová technika na svoz odpadů a pozvání na Tříkrálový koncert

 „Přejeme Vám všem krásné svátky vánoční, klid a mír v kruhu rodinném, ať se Vám v příštím roce hodně daří, jste zdraví a spokojení a ať se Vám v Úvalech dobře žije :-)“ přání vedení města převzato z městského webu.

Do 17.1.2016 je možné přihlásit se do výběrového řízení na pozici referet st. správy a samosprávy – životní prostředí a územní rozvoj, vyhlášení a propozice na webu města ZDE.

Za město můžeme konstatovat, že ŘSD akceptovalo téměř všechny požadavky města s touto stavbou související (protihlukové valy, zahloubení do terénu, retenční nádrže). Přesto tato přeložka změní ráz krajiny kolem Úval a zabere další část, která nyní patří přírodě. Jestli děláme dobře, abychom uvolnili prostor pro další auta, to je jiná otázka …

aktualizace informací o přeložce I/12 na městském webu ZDE, souhrnně v ON v rubrice Téma – Přeložka I/12 a stavba 511 ZDE.

„Odpadové hospodářství je po vodě – kanalizaci a veřejném osvětlení poslední „velkou“ komunální službou, která se vrací do rukou města.“ o novém technickém vybavení Technických služeb Úval ZDE.

A pozvánka na kulturní zakončení Vánoc nakonec:

 

zdroj: Město Úvaly

Z lednového zpravodaje Život Úval budeme vybírat převážně v příštím týdnu.

Související příspěvky