Ne všechno funguje ... Víme o tom a pracujeme na nápravě. Děkujeme za pochopení.

Fotosoutěž pražských stromů odstartovala. Připojte svého favorita!

Znáte zajímavý strom v Praze? Zapojte se do fotografické soutěže!

Třetí ročník fotografické soutěže na téma Pražské stromy právě probíhá. Do konce srpna 2016 mohou soutěžící  posílat fotografie, jejichž hlavním námětem jsou stromy rostoucí na území Prahy.     

Cílem soutěže je objevit stromy, které si zaslouží naši pozornost. „Důležité je jak estetické hledisko, tak i spojení stromu s historií a místem na kterém roste „ říká autor webu Pražské stromy Aleš Rudl.

Fotografie je potřebné posílat v digitální podobě e-mailem nebo jinou elektronickou formou v dostatečné kvalitě a vždy uvést přesné místo, kde strom roste. Vítané je též připojení dalších informací ke stromu či okolnostech jak snímek vznikl.
Sběrná adresa pro zasílání snímků je prazskestromy@seznam.cz

Každý soutěžící může poslat max. 5 fotografií a nejlepší snímky vybere odborná porota. Slavnostní vyhlášení s promítáním fotografií proběhne na konci září.  Pro autory nejlepších snímků je připraveno mnoho odměn, které poskytli partneři soutěže.

Soutěž vyhlašuje web o památných a významných stromech Prahy – Pražské stromy a Agentura Koniklec.

Přímý odkaz na bližší informace k fotografické soutěži ZDE.
Příspěvky je možné zasílat do 31.8. 2016.

zdroj: Aleš Rudl, Pražské stromy

logo_webu_prazke_stromy


Upozornění redakce:
v jeden termín se sešly informace o dvou soutěžích, které se dotýkají stromů. Výše uvedená anotace se týká  fotografické soutěže pražských stromů a v dalším týdnu je zveřejněna pozvánka na celostátní soutěž o Strom roku ZDE. Jsou to dvě různé akce s různými organizátory a obě stojí za to, abyste v nich své favority prezentovali! Tak neváhejte :-)

Související příspěvky