Úvodní stránka 30 ZPRÁVY 30 Aktuality 30 Další hasičské auto pro Klánovice a zdvořilý zájem o plány na stavbu IZS

Další hasičské auto pro Klánovice a zdvořilý zájem o plány na stavbu IZS

Primátor hl. m. Prahy Bohuslav Svoboda pokračuje v avizovaných návštěvách městských částí.
V sobotu 20. května 2023 zavítal do Klánovic.

Primátor, v jehož gesci je i bezpečnostní politika, se v Klánovicích seznámil s projektem výstavby nového objektu pro Integrovaný záchranný systém (IZS). Poté se zúčastnil předání nového hasičského vozu Tatra CAS 30, přítomni byli i ředitel Hasičského záchranného sboru hl. m. Prahy Luděk Prudil, poslanec Vladimír Balaš, starosta Městského sdružení hasičů hl. m. Prahy Martin Wagner a obchodní ředitel THT Polička Martin Baláš.

„Městská část Praha-Klánovice naše dobrovolné hasiče podporovala v minulém období a my v tom budeme pokračovat, protože si uvědomujeme, jak důležití pro nás všechny jsou,“ dodala starostka Alena Kolovrátková.

Bohuslav Svoboda jako primátor zavítal již do Prahy 1, 3 a 10, navštívil také Běchovice a Dolní Počernice. Jeho další zastávkou budou Horní Počernice, kde podpoří stavbu sportovní haly, která se připravuje již 12 let.

Zdroj: praha.eu, 22. 5. 2023
Náhledový obrázek: ilustrační

O projektu budovy Integrovaného zdravotního systému (IZS), který se má vybudovat na pomezí Klánovic a Šestajovic, psal pravidelně Klánovický zpravodaj v období 2019 – 2022. Informace a inspirace z Klánovic najdete v Otevřených novinách pod štítkem Klánovice.

Podrobnosti o uživateli Zita Kazdová

MUDr. Zita Kazdová dobrovolnice v neziskovém sektoru, původní povolání stomatolog Přemýšlejme globálně, čiňme se lokálně – naše okolí i svět zázračně prokouknou!

Odeslat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vysmíváte se Pirátům? Smějete se slušnosti, prozíravosti a plnění slibů

Piráti mají pravdu. Blažek ve vládě, jež přece měla být zásadně jiná než ta Babišova, nemá co dělat. On je cosi jako „Fialova chyba“ a Piráti odhlasovali jen to, co ...