Úvodní stránka 30 TÉMA 30 Dezinformace 30 Co když by, pokud by demonstraci neorganizovali proruští trollové a jiná svoloč, dorazilo zoufalých lidí ještě víc?
demonstrace_dav_lidé

Co když by, pokud by demonstraci neorganizovali proruští trollové a jiná svoloč, dorazilo zoufalých lidí ještě víc?

„Premiér Petr Fiala má v reakci na protivládní sedmdesátitisícovou demonstraci na Václavském náměstí samozřejmě pravdu. Organizovaly ji jednoznačně proruské síly. Stačí se podívat na profily svolavatelů, mezi kterými byli prokremelští dezinformátoři jako Ladislav Vrábel, či na řečníky, mezi kterými figurovali dřevní bolševici, extremisté jako Lubomír Volný nebo pomatenci jako Zuzana Majerová Zahradníková, jejíž Trikolora by si měla už konečně seřadit barvy v ruském stylu.

Komu by to jako důkaz nestačilo, může si přečíst požadavky organizátorů: Ukončení pomoci Ukrajině, ukončení protiruských sankcí, poklek před Putinem a vyškemrání dodávek plynu. A pokud by někdo i tak pochyboval, může si pustit záznam momentů, kdy dav skandoval směrem k Národnímu muzeu, na kterém visí ukrajinská zástava, „sundejte tu vlajku“.

Tvrzení, že to nebyla proruská akce, není jen legrační. Je to čistá lež. 

Problém je ale v tom, že ač jsou Petr Fiala a jeho podporovatelé v hodnocení přesní, není jejich úvaha komplexní…

… celý komentář Petra Honzejka z 5. 9. 2022 najdete v HN ZDE.
Náhledový obrázek: ilustrační

Podrobnosti o uživateli Zita Kazdová

MUDr. Zita Kazdová dobrovolnice v neziskovém sektoru, původní povolání stomatolog Přemýšlejme globálně, čiňme se lokálně – naše okolí i svět zázračně prokouknou!

Odeslat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Required fields are marked *

*

x

Check Also

sv. František

„Naše generace vám zanechala bohaté dědictví, ale nevíme, jak chránit planetu a zajistit mír“, řekl mladým lidem papež František v Assisi

Papež František během návštěvy italského Assisi, rodiště jeho jmenovce svatého Františka, vyzval k „odvaze“ opustit fosilní paliva. Posteskl si rovněž, že starší generace nevědí, jak ochránit planetu a zajistit mír, ...