Blokové čištění ulic

Ve dnech 3. až 6. dubna bude na území MČ Praha 21 provedeno blokové čištění ulic.Blokové čištění ulic bude probíhat ve čtyřech etapách.
1.etapa – pondělí 3.4.2017: Chmelická, Toušická (od Novosibřinské po Chmelickou), Chabeřická (od Toušické po Třebětínskou), Chvalečská, Vobrubova, Bromova, Weissova, Na Božkovně, Roklova, Velebného, Toušická, Hořejšího, Chyjická, Šlitrova, Lstibořská, Zálešanská (od Luníkovské po Lozickou), Luníkovská, Zbytinská, Lutínská a Zlivská. Blíže viz mapa v příloze č. 1a a 1b.
2.etapa – úterý 4.4.2017: Ochozská, Oplanská (od Druhanické po Běchovický potok), Okenská, Cerhýnská, Ctiněvská (od Cerhýnské po Ochozskou), Onšovecká, Církvická, Domanovická (od Oplanské po Račiněvskou), Račiněvská, (od Domanovické po Donínskou), Donínská k Dražické a dále Dražická k Rápošovské, Rápošovská, Druhanická (od Staroújezdské po Rohozeckou, Rohozecká, Dubinská, Ročovská, Rozhovická. Blíže viz mapa v příloze č. 2.
3.etapa – středa 5.4.2017: Pilovská (od Bělušické po Budčickou), Budčická, Nadějovská (od hlavní po Budčickou), Novolhotská, Bělušická (od Pilovské po Netušilskou), Netušilská, Borovská (část u smyčky), Čenovická, Čentická, Podlužanská, Čelkovická, Poříčská, Polešovická, Políkenská, Polesná (od Starokolínské po Čentickou). Blíže viz mapa v příloze č. 3.
4.etapa – čtvrtek 6.4.2017: Hulická (od Staroklánovické po Soběšínskou), Soběšínská, Hodkovská, Valdovská a Velimská. Blíže viz mapa v příloze č. 4a a 4b.
O úklidu budou občané vždy sedm dní předem postupně informováni umístěním přenosných dopravních značek „zákaz zastavení“ s dodatkovou tabulkou, na které bude vyznačeno datum a čas, kdy bude v ulici platit dočasný zákaz parkování.Blokové čištění bude začínat vždy v 8.00 hod. a končit nejpozději v 16:00 hod.
Žádáme občany, aby v době čištění neparkovali na ulici, všímali si dopravních značek, které na blokové čištění ulic upozorňují a prosíme je o maximální spolupráci. V opačném případě může být vozidlo odtaženo, aby úklid mohl být proveden na celé ploše vyznačeného úseku.

Source:: http://www.praha21.cz/aktuality/5947-blokove-cisteni-ulic

Související příspěvky