Aktuální pozvánky z Divadla Horní Počernice: kino v divadle, Světáci, Bylo nás pět, víkendové pohádky a zvýhodněné balíčky vstupenek

Vážení diváci,

v úterý 4. října v 19.30 budeme v divadle promítat film režiséra Jana Hřebejka Učitelka. Přijďte si užít kino bez popcornu a srkání nápojů z plastových kelímků. Vstupenky jsou již v prodeji na našich webových stránkách.

Ve čtvrtek  6. října hrajeme oblíbenou komedii Světáci divadelní společnosti Háta. V režii Lumíra Olšovského uvidíte například Viktora Limra, Martina Zounara nebo Mahulenu Bočanovou. V prodeji máme posledních 20 vstupenek.

V sobotu 8. října v rámci přehlídky Čechův divadelní podzim uvidíte cenami ověnčenou hru Bylo nás pět aneb Kluci nestárnou Divadýlka na dlani z Mladé Boleslavi. Poetický příběh na námět známé knihy Karla Poláčka vás spolehlivě přenese do atmosféry dávno zapomenutých časů. Začátek představení je již v 18.00. Vstupenky v jednotné ceně 100Kč, nebo zlevněné pro studenty a seniory za 50Kč, koupíte na webu nebo v pokladně divadla od pondělí do pátku od 16.00 do 19.00 hodin a hodinu před každým představením.

Pro nejmenší diváky máme připravené víkendové pohádky. V neděli 2. října Jak se Honza učil čarovat, dětský muzikál o tom, že nic není v životě zadarmo. V neděli 9. října Sněhurku a sedm trpaslíků, kterou hrají děti z divadelní přípravky počernického divadelního souboru Počerníčci. Pohádky začínají vždy v 15.00 a doporučujeme koupit nebo zarezervovat vstupenky v předstihu.

Stále ještě jsou v prodeji cenově zvýhodněné balíčky vstupenek na dramaturgickou řadu NEBUĎ KONZERVA  a na Koncerty v divadle. Balíčky není možné koupit elektronicky, jsou k dispozici pouze v pokladně divadla.

Přeji Vám příjemný začátek podzimu a těším se na setkání u nás v divadle.

-- 
Markéta Králová
propagace
Divadlo Horní Počernice
www.divadlopocernice.cz

Související příspěvky