Aktuální nabídka Divadla Horní Počernice na dnes večer, na 14. a 18.10. a na sobotní pohádku

Vážení diváci,

s nastupujícím podzimem přichází ideální čas k návštěvě divadelních představení. Určitě se nezapomeňte podívat na naše webové stránky a vybrat si z nabízených pořadů. V letošní sezóně je opravdu z čeho vybírat.

Dnes hrajeme novinku Divadla v Rytířské Chvilková slabost s Petrou Špalkovou, Davidem Matáskem a Sandrou Černodrinskou. Komedii o bývalém manželském páru, který se potká při vyklízení rodinné chalupy, kterou připravují k prodeji. Společný pobyt na jednom místě je přesvědčí, že pořádek si musejí udělat především ve vzájemných vztazích. Podlehnou této chvilkové slabosti a přehodnotí své dosavadní životní postoje a názory na toho druhého? A jak tím vším zamíchá jejich osmnáctiletá, rebelská dcera Lucy? Situace se komplikuje a vše dopadne jinak, než by divák předpokládal. Zdánlivě ukončená životní kapitola může mít pokračování…. Nabízíme poslední čtyři volné vstupenky. Rezervovat vstupenky můžete zde.

V pátek 14. října uvedeme hru Divadla Ungelt Pan Halpern a pan Johnson s Petrem Kostkou a Františkem Němcem v hlavních rolích. Anglická tragikomedie o zvláštním přátelství dvou starých mužů. Pan Halpern pochoval svou ženu a u hrobu se seznamuje s jejím dávným přítelem panem Johnsonem. Oba starci se nad hrobem málem poperou, ale zvědavost jim nedá, a tak se vzájemně poznávají….. Máme v nabídce několik posledních vstupenek. Rezervovat nebo koupit si je můžete zde.

V úterý 18. října máte možnost vidět něco, co jste v divadle ještě neviděli, pokud jste náhodou již někdy nezavítali na Lordy. Tohle představení opravdu stojí za to! Budete brečet smíchy a zároveň žasnout, co všechno divadelní prkna unesou… Pozor! Toto představení není vhodné pro diváky do 15 let a puritány.

Nezapomínáme na naše nejmenší diváky. Každý víkend máme připravenou jednu pohádku. Tuto sobotu 15. října zveme děti do magického světa Na kouzelném paloučku, kde je mimo jiné čeká také Jů a Hele. Příští sobotu se mohou děti těšit na pohádkový muzikál O Šípkové Růžence, velkou výpravnou činoherní pohádku. Pohádky začínají vždy v 15.00.

Těším se na setkání u nás v divadle a připomínám, že předprodej na měsíc prosinec začíná již dnes v 16.00 v pokladně divadla.

-- 
Markéta Králová
propagace
mob.: 602 524 797
tel.: 281 920 326
mail: kralova@divadlopocernice.cz
Divadlo Horní Počernice
Votuzská 379/11
Praha 9 - Horní Počernice
www.divadlopocernice.cz

Související příspěvky