Ne všechno funguje ... Víme o tom a pracujeme na nápravě. Děkujeme za pochopení.
Kdy:
23.4.2016 celý den
2016-04-23T00:00:00+02:00
2016-04-24T00:00:00+02:00
Náklady:
Zdarma
ČR

Dobrý den,

zveme Vás na tradiční oslavu Dne Země do Horního Maršova, letos věnovanou podpoře místních výrobců.

V sobotu 23.dubna se sejdeme již ráno v domě DOTEK a společně budeme plánovat budoucí podobu farské zahrady. Během komunitního plánování bude zajištěn program pro nejmenší, a pokud bude hezké počasí, jistě vyrazíte i na krátkou procházku do okolí – třeba na některou z Cest na DOTEK.

Po obědě se program přesune do areálu Základní školy v Horním Maršově, kde nás čeká Slavnost místních výrobců. Vybraní prodejci zde představí své výrobky a Vy se tak budete moci nejenom seznámit s jejich příběhy a řemesly, ale také si tyto výrobky zakoupit. Podpora místní ekonomiky patří mezi hlavní nástroje myšlenky udržitelného rozvoje a proto Vás s těmito obchodníky chceme blíže seznámit.

A co dalšího Vás čeká? Děti se mohou těšit na tradiční projížďky na koních, cirkusový stan pro začínající artisty nebo výtvarnou dílnu Bosorka. Na závěr, v pět hodin odpoledne, se s nimi rozloučí pohádka O palečkovi v podání Malého divadélka z Prahy.

Dospělí jistě ocení ukázky starých řemesel, bohaté občerstvení všeho druhu, opékání buřtů. Od tří hodin odpoledne zahrají Saxybaby z Hostinného a výborné maršovské palačinky s kopřivovým špenátem a kozím sýrem upeče přímo před Vámi kuchař z domu DOTEK – pan Jáchym Škoda.

Podrobný program celého dne najdete na našich stránkách.

Těšíme se, že se po roce opět sejdeme a oslavíme Den Země společně. A nezapomeňte, že do Horního Maršova můžete pohodlně přijet i vlakem, autobusem nebo na kole!

Za realizační tým celého dne zdraví

Mgr. Anna Čtvrtníková
propagace Středisko ekologické výchovy SEVER